Tom handlevogn

Vennligst vent...

Nettverk

Forsiden / Datautstyr / Nettverk
SOPHOS UTM SW Email Protection - UP TO 25 USERS -24 MOS
7 199,-
5 759,20  ekskl. mva
Butikklager Ikke på lager Fjernlager På lager 50
SOPHOS UTM SW Email Protection
UP TO 25 USERS -24 MOS
SOPHOS IPsec Client - IPSec VPN client - 10-Pack
8 199,-
6 559,20  ekskl. mva
Butikklager Ikke på lager Fjernlager På lager 100
SOPHOS IPsec Client - IPSec VPN
client - 10-Pack
TP-LINK AC1900 Dual Band Wireless
1 166,-
932,80  ekskl. mva
Butikklager Ikke på lager Fjernlager På lager 454
TP-LINK AC1900 Dual Band Wireless
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (SC) Single-Mode
1 099,-
879,20  ekskl. mva
Butikklager Ikke på lager Fjernlager På lager 170
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX
(SC) Single-Mode
SOPHOS SafeGuard LAN Crypt - USC - 5000+ CLIENTS- 1 MOS EXT
29,-
23,20  ekskl. mva
Butikklager Ikke på lager Fjernlager På lager 50
SOPHOS SafeGuard LAN Crypt - USC
5000+ CLIENTS- 1 MOS EXT
UBIQUITI UniFi AP Pro, GigE, 802.3af, Dual-Radio
2 199,-
1 759,20  ekskl. mva
Butikklager Ikke på lager Fjernlager På lager 1
UBIQUITI UniFi AP Pro, GigE,
802.3af, Dual-Radio
CISCO 802.11N LOW-PROFILE OUTDOOR AP INTERNAL ANT. E REG DOM.         IN CPNT
10 099,-
8 079,20  ekskl. mva
Butikklager Ikke på lager Fjernlager På lager 40
CISCO 802.11N LOW-PROFILE OUTDOOR AP
INTERNAL ANT. E REG DOM. IN CPNT
TP-LINK AV1000 Passthrough Powerline KIT/ TL-PA7010P KIT
695,-
556,-  ekskl. mva
Butikklager Ikke på lager Fjernlager På lager 108
TP-LINK AV1000 Passthrough Powerline KIT/
TL-PA7010P KIT
CISCO CATALYST 2960-XR 48 GIGE POE 370W 2 X 10G SFP+ IP LITE        IN CPNT
63 699,-
50 959,20  ekskl. mva
Butikklager Ikke på lager Fjernlager På lager 1
CISCO CATALYST 2960-XR 48 GIGE
POE 370W 2 X 10G SFP+ IP LITE IN CPNT