Tom handlevogn

Vennligst vent...

Nettverk

Forsiden / Datautstyr / Nettverk
SOPHOS SafeGuard LAN Crypt - 5000+ CLIENTS
949,-
759,20  ekskl. mva
Butikklager Ikke på lager Fjernlager På lager 50
SOPHOS SafeGuard LAN Crypt - 5000+
CLIENTS
SOPHOS SafeGuard LAN Crypt - USC - 200-499CLIENTS - 24 MOS
599,-
479,20  ekskl. mva
Butikklager Ikke på lager Fjernlager På lager 50
SOPHOS SafeGuard LAN Crypt - USC
200-499CLIENTS - 24 MOS
SOPHOS Mobile Control - USC - 500-999 USERS - 36MOS - RENEWAL
409,-
327,20  ekskl. mva
Butikklager Ikke på lager Fjernlager På lager 50
SOPHOS Mobile Control - USC - 500-999
USERS - 36MOS - RENEWAL
MIKROTIK RB GrooveA-52HPn 400MHz, 64MB RAM. 1xLAN 1xbuilt-in 2,4 GHz, 802.11a/ b/ g/ n WLAN
1 099,-
879,20  ekskl. mva
Butikklager Ikke på lager Fjernlager På lager 15
MIKROTIK RB GrooveA-52HPn 400MHz, 64MB
RAM. 1xLAN 1xbuilt-in 2,4 GHz, 802.11a/ b/ g/ n WLAN
SOPHOS UTM SW Wireless Protection - UP TO 25USERS - 24 MOS - RENEWAL
4 699,-
3 759,20  ekskl. mva
Butikklager Ikke på lager Fjernlager På lager 50
SOPHOS UTM SW Wireless Protection
UP TO 25USERS - 24 MOS - RENEWAL
MIKROTIK 48V powersuppply
319,-
255,20  ekskl. mva
Butikklager Ikke på lager Fjernlager På lager 59
MIKROTIK 48V powersuppply
DELTACO skarvdon, fiber, SC-SC, multimode,  duplex, keramisk, plast
39,-
31,20  ekskl. mva
Butikklager Ikke på lager Fjernlager På lager 259
DELTACO skarvdon, fiber, SC-SC, multimode,
duplex, keramisk, plast
LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM, 80km. Cisco kodet, ZX singlemodus,  1550nm 80km
1 199,-
959,20  ekskl. mva
Butikklager Ikke på lager Fjernlager På lager 4
LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM,
80km. Cisco kodet, ZX singlemodus, 1550nm 80km
SOPHOS Email Protection - Advanced - 2000-4999USERS - 24 MOS
489,-
391,20  ekskl. mva
Butikklager Ikke på lager Fjernlager På lager 50
SOPHOS Email Protection - Advanced - 2000-4999USERS
24 MOS